Стаюра поїхав воювати

168Воювати на сході України відправився тернопільський “свободівець” Володимир Стаюра. Проводжали його побратими і лідер партії Олег Тягнибок.

–  Мій обов’язок боронити Батьківщину від окупантів. Коли на сході розпочалася війна – відчув внутрішню потребу бути там. Тому після підготовки разом із побратимами пліч-о-пліч вирушаю на Донбас. Ми мусимо очистити українську землю від окупантів, і ми це зробимо. Українці будуть панувати у своїй стороні! – переконаний Володимир Стаюра.

Спецпризначенці, які відбули на схід, пройшли вишкіл тривалістю понад два місяці. До лав батальйону всі прийшли добровольцями. У складі “Січі” – націоналісти з усієї України, переважна більшість – свободівці.

Провести бійців прийшли їхні побратими, які вирушають на схід у наступній ротації, друзі, небайдужі люди. Діти дарували бійцям квіти, малюнки, синьо-жовті стрічки. Хлопцям бажали перемоги та повернення додому живими. А від отця Олександра Вронського, який є капеланом батальйону, націоналісти отримали благословення на боротьбу за майбутнє України.

На урочисті проводи “Січі” прибув також лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Вам також може сподобатися