У помешкання тернополян знову не подаватимуть гарячу воду

ruki_1У п’ятницю, 29 вересня, у помешкання тернополян знову не подаватимуть гарячу воду. Про це повідомив директор КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрій Чумак.

Гаряча водаЯк і попередні чотири дні, коли не подавали гарячу воду, це пов’язано із підготовкою газового обладнання підприємства до роботи в режимі економії природного газу.

– Ми готуємо обладнання до умов роботи під час економії газу взимку – пояснив Андрій Чумак. – Усім тепловим підприємствам будуть подавати газ зі зниженим тиском. Через це можуть виникати проблеми, пов’язані із безпекою. Через низький тиск, наше обладнання збудоване у 70-х роках, просто може відмовити, зупинитися. Тому ми переналаштовуємо обладнання, щоб воно не вийшло з ладу. Роботи щодо цього ще тривають. Можливо, зупинимось ще на один день в п’ятницю, 29 серпня. Раніше ми ніколи таких умов не мали, сподівались, що зробимо усе без відключення гарячої води, але фахівці з безпеки праці не змогли цього зробити, тому раптово, без повідомлення, змушені були зупинитися, щоб не виникло проблем із газовим обладнанням або не було витоку газу.

У перших числах вересня, за словами Андрія Чумака, підприємство також оприлюднить змінений графік подачі гарячої води у квартири. Наскільки менше тернополяни будуть отримувати гарячої води ще невідомо, але тільки таким чином вдасться зменшити споживання газу на встановлені 30%.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися