При Службі у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації формується Громадська рада

77777hhyЗ метою забезпечення відкритості діяльності служби у справах дітей Тернопільської обласної державної, підтримання постійного діалогу з громадськістю, врахування громадської думки у процесі реалізації державної політики у сфері захисту прав та законних інтересів дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток створюється Громадська рада.

29  вересня 2014 року о 12 годині у службі у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради. Збори відбудуться за адресою: м.Тернопіль, вул. Грушевського, 8/327.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати:
• заяву у формі підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства;
• рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
• біографічну довідку делегованого представника інституту громадянського суспільства;
• копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
• інформацію про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Заяви на участь в установчих зборах приймаються до 20 вересня 2014 року. Матеріали подавати у паперовому вигляді на адресу: м.Тернопіль, вул. Грушевського, 8/327, в електронному вигляді на електронну адресу: ssntoda@gmail.com.

Збори відбудуться за адресою: м.Тернопіль, вул. Грушевського, 8/327.

Вам також може сподобатися