Тернопільські школярі на канікулах збирали гроші для АТО

40792409290Самооборона Майдану Тернопільщини нагородила школярів, які протягом літа працювали волонтерами та збирали допомогу для зони АТО. 1 вересня на святі першого дзвінка у тернопільських школах представники Самооборони вручили наймолодшим волонтерам подяки, подарункові футболки та значки за їхню допомогу українським воїнам.

Протягом серпня до кампанії по збору допомоги для зони АТО активно долучилися тернопільські школярі. Наймолодші волонтери першими відгукнулися на клич Самооборони та присвятили свої канікули волонтерській праці. Щодня вони займались збором продовольства, засобів гігієни та коштів для українських бійців, що воюють на сході. Найактивніших із них самооборонці нагородили в їх школах, аби привернути увагу до кампанії інших школярів та подякувати батькам і педагогам за виховання активних свідомих українців.

«Ми хотіли поставити у приклад тернопільській молоді, батькам, педагогам наших найменших активістів. Адже вони є яскравим зразком того, як кожен може допомагати армії, робити свій внесок у розбудову країни. Під час канікул ці школярі працювали на рівні з дорослими волонтерами. Кожен із них зібрав сотні кілограм продуктів та тисячі гривень. Зараз в їх пріоритетах повинне бути навчання, адже Україна чекає на нову освічену генерацію, проте сподіваємось, що і молодь, і педагоги надалі застосовуватимуть свій творчий потенціал задля підтримки українських воїнів», – зазначив комендант Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик.

Джерело: Номер один

Вам також може сподобатися