З села на Тернопільщині відправили в зону АТО всіх боєздатних чоловіків

BoPLNcGIYAAFdZh-300x199У соцмережах розповідають про несправедливість сьогоднішньої війни. Саме таку сповідь опублікував у “Фейсбуці” Олександр Равчев.

– Знаєте, що мене найбільше бісить у всій цій війні, яку ми швидше за звичкою називаємо АТО? Село Фашівка, Підволочійського району, Тернопільської області. Це рідне село батьків моєї дружини, і там живуть її дідусь і бабуся. В Фашівці залишилося менше сотні жителів, більша частина з яких — пенсіонери.

До села немає дороги. Щоб дістатися до нього, потрібно їхати грунтовкою і полем зі швидкістю не більше 10км / год, у двох місцях ризикуючи з’їхати в озеро. Автобус ходить з найближчого великого міста 2 рази на день. Газ в село проводили за гроші самих мешканців. Школа є тільки для перших трьох класів, які навчаються разом (на фото довга будівля з прапором). Після 3-го класу діти ходять в школу в сусіднє село, за кілька кілометрів.

З цього села на війну призвали всіх дієздатних чоловіків. Їх там і було менше десятка. Найімовірніше хтось із них буде убитий або серйозно поранений.

Коли це війна закінчиться, Донбас почнуть відновлювати – витратять мільярди грошей платників податків, будуть створені десятки благодійних фондів “Відновимо Донбас” і сотні волонтерських ініціатив, молодь буде їздити волонтерами відбудовувати зруйновані будівлі. Замість забитої совкової спадщини будуть з’являтися нові й сучасні відремонтовані будови.

А в селі Фашівка так і не буде зроблена дорога і не буде школи.

Джерело: Електорат

Вам також може сподобатися