Затримали на гарячому за продаж наркотичного зілля

190738Днями правоохоронці Теребовлянського райвідділу міліції  викрили незаконний бізнес 20-річного жителя району. Задля власного збагачення парубок приторговував марихуаною.

Безробітний юнак не поспішав працевлаштуватися і чесно заробляти на прожиття, а те що продаж наркотичних засобів приносить непоганий заробіток знав добре, бо й сам вживав марихуану. Тож вирішив підзаробити, продаючи дурман.

Підприємливий молодик  швидко налагодив схему незаконної торгівлі  – вартувало лишень зателефонувати ділку на мобільний і домовитися про кількість зілля і місце зустрічі. Клієнтів не бракувало, тож парубку вистачало не тільки на прожиття, а й на оренду житло подалі від батьків. До слова, лише за одну таку незаконну оборудку парубку вдавалося вторгувати від ста до тисячі гривень.

Однак довго розкошувати на кошти від незаконної торгівлі наркоділку не довелося. Правоохоронці затримали зловмисника на гарячому – під час продажу  наркотиків черговому покупцю. За фактом злочину порушено кримінальну справу.

Вам також може сподобатися