Діти правоохоронців-учасників АТО оздоровлюватимуться в Польщі

MVS_229617 дітей з Тернопільщини, батьки яких були або зараз захищають цілісність нашої держави в зоні проведення антитерористичної операції, поїхали на оздоровлення до Польщі, в місто Зельона Гура, Любуського воєводства.

За словами Степана Герасиміва, начальника служби у справах дітей Тернопільської ОДА, учасників делегації чекатиме цікава та насичена програма. Це перші діти, які поїхали на відпочинок до Польщі. Степан Герасимів сподівається, що їм вдасться забезпечити такими міні-канікулами близько чотирьохсот дітей, батьки яких перебувають в АТО.

Мирослав Черняшов – заступник командира роти патрульної служби з кадрового забезпечення Тернопільського міськвідділу міліції. Чоловік уже двічі їздив на Схід держави – в зону проведення антитерористичної операції. Загальний термін перебування там – 72 дні. Завдяки цьому його донька Катерина отримала нагоду вперше поїхати за кордон. Дівчина переживає, але вірить, що ця поїздка принесе чимало цікавинок.

Відправила свою дванадцятилітню доньку до Польщі і Наталія Бурик. Її чоловік в складі зведеного загону правоохоронців уже вдруге поїхав в зону АТО. Жінка каже, що вже не впевнена, чи зможе відпустити свого чоловіка ще раз, бо переживає,  а у них троє дітей.

– Я так зрозуміла, польська сторона запропонувала, а ми не відмовилися. Умови досить цікаві, діти, надіюся, будуть задоволені. Нехай подивляться, але не хочеться, щоб нас в Польщу кликали ось через такі умови. Краще без війни, – розповіла Наталія Бурик – дружина учасника АТО.

Відпочиватимуть діти у Польщі впродовж тижня – до 7 жовтня.

MVS_2299

MVS_2300

Вам також може сподобатися