Рейтингове агентство підтвердило рейтинги інвестиційної привабливості Тернополя

mainIBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу Тернополя на рівні uaВВВ з прогнозом рейтингу «стабільний», а інвестиційного – на рівні invВВВ (достатня інвестиційна привабливість).

Підтверджений рівень кредитного рейтингу міста Тернополя обумовлений його значенням як регіонального центру. Місту притаманна висока диверсифікація доходної частини бюджету та помірний рівень бюджетної забезпеченості, наближений до середнього значення для місцевих бюджетів.

Що ж до підтвердженого рейтингу інвестиційної привабливості Тернополя, то він обумовлений роллю та значенням міста як регіонального центру. А вдале географічне положення та природно-кліматичні умови формують додаткові можливості для інвесторів. Місту притаманна гарна забезпеченість закладами охорони здоров’я, освіти та культури, а також наявність об’єктів, які відносяться до історико-культурної спадщини. Існує потенціал до збільшення кількості міських жителів за рахунок притоку населення з регіонів, а також має місце позитивний природний приріст.

Місто має позитивний досвід співпраці з міжнародними фінансовими інституціями та своєчасно виконує взяті на себе боргові зобов’язання. Консолідація гілок місцевої влади, активні дії з підвищення рівня управлінської культури в місті при вирішенні ключових питань життєдіяльності міста створюють значний потенціал для зростання показників економічного розвитку в ряді секторів економіки.

До слова, для досліджень були використані такі матеріали: річна казначейська звітність, планові показники соціального та економічного розвитку та бюджету міста та інша необхідна інформація.

Вам також може сподобатися