Зіновій Флекей не зізнався батькам, що захищає Україну

img_03876 жовтня в останню путь провели солдата батальйону територіальної оборони Зіновія Флекея. Загиблий перебував на півдні України, в Херсонській області. Служив за контрактом від серпня цього року. Про те, що служить у батальйоні територіальної оборони, чоловікам батькам не казав, про те, що син захищав Україну вони дізналися разом із трагічною звісткою про  його загибель 4 жовтня.

За словами брата загиблого Павла Флекея, тривалий час Зіновій перебував за кордоном в Італії, проте він не міг залишатися осторонь від подій в Україні. Взимку чоловік повернувся, щоб відстоювати незалежність України на Майдані. Був активним учасником Революції Гідності, під час сутичок отримав поранення. Видужавши, ще раз подався за-кордон, однак там бути не зміг, його тягнуло в Україну, виконувати свій громадянський обов’язок.

«Зіновій був дійсно вірним сином своєї землі, – з сумом зазначив Павло Флекей. – Він відстоював незалежність України на Майдані, потім поїхав на схід за своїми друзями. Був гідним патріотом, був вірним, щирим добрим братом. Ми сумуємо за ним…»
Побратим Зіновія Володимир Вівчар також відгукується про загиблого як про добру, веселу та компанійську людину.
«Коли трапилося нещастя, я перебував у відпустці, – зауважує Володимир. – Я дуже шкодую, що не бачив його живим в останні дні життя. Дуже сумно, що прощаюся з ним назавжди сьогодні».

Вам також може сподобатися