Бійці батальйону «Тернопіль» підтримують правопорядок у Лисичанську

DSC_0166П’ятдесят бійців спецбатальйону міліції «Тернопіль» несуть службу у Лисичанську, Луганської області. Потрапити до міста з Попасної неможливо. Дорога Попасна-Лисичанськ під контролем сепаратистів. Тому їхати туди доводиться зі сторони Харківщини, а це додатково близько двохсот кілометрів. Саме в Лисичанську знаходиться найбільший в Україні нафтопереробний завод. Наразі місто під контролем українських силовиків.

– Основні завданнями батальйону, – каже заступник командира спецбатальйону міліції Микола Сивирин, – це забезпечення правопорядку, співпраця та координація дій з іншими силовими підрозділами – СБУ, ЗСУ, а також з добровольчими батальйонами, які виконують задачі по знешкодженню незаконних формувань.

Бійці спецбатальйону мають близько десяти нарядів  і обов’язки між ними розподіляються рівномірно. Патрулювання вулиць, виявлення та знешкодження людей, причетних до збройних угрупувань, боротьба з кримінальною злочинністю – це не повний перелік щоденних обов’язків  бійців батальйону «Тернопіль». Наші хлопці тісно співпрацюють з місцевими правоохоронцями. Саме тернопільські правоохоронці допомогли затримати двох нетверезих громадян, які намагалися незаконно заволодіти автівкою місцевого жителя. В машині порушників виявили кулемет РПК з боєкомплектом, СВД з нічним прицілом, апаратуру для прослуховування, автомат та іншу амуніцію. Зловмисники затримані. Їм інкримінують статтю 296, частина четверта – хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї.

Начальник Лисичанського міськвідділу міліції  високо оцінив професійність тернопільських бійців та вдячний їм за допомогу.

Напередодні виборів до Верховної ради перед добровольцями спецбатальйону «Тернопіль» сьогодні стоїть ще одне не менш важливе завдання – це недопущення диверсій і провокацій під час проведення волевиявлення, забезпечення порядку на дільницях.

Тернополян умови проживання цілком влаштовують. Уже не першу ротацію бійці батальйону живуть в спортивному залі міського відділу Лисичанська. Завдяки благодійникам та друзям з Тернопільського педуніверситету вони закупили піч для опалювання приміщення.

Старший сержант міліції Михайло Турчак каже, що місцеве населення їх підтримує, а особливо – діти. Вони щоразу передають малюнки зі словами вдячності.

– Наше спальне приміщення обвішане малюнками. Місцеві діти з Сєвєродонецька, Лисичанська нам малюють і нормально ставляться до нас, нема на що скаржитися. Діти за Україну.

 

DSC_0151

DSC_0142

DSC_0139

Вам також може сподобатися