Нові кадрові призначення у Тернопільській ОДА

1Новопризначеного директора департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктора Мацикура представив голова облдержадміністрації Олег Сиротюк 15 жовтня.

За словами очільника Тернопільщини, об’єднання управління сім’ї та молоді з управлінням з питань фізичної культури і спорту – це один з етапів з реорганізації структурних підрозділів ОДА.

«Для нас дуже важливими напрямками є  молодіжна політика, фізична культура і спорт, – зазначив Олег Мирославович. – У цей нелегкий для країни час у кожній з цих сфер є чимало завдань, які потрібно реалізувати. Міністерство молоді і спорту України працює над новою концепцією і новими підходами до роботи. Сподіваюся, новостворений департамент на чолі з керівником також працюватиме по-новому».

Віктор Мацикур подякував за довіру.
«Ми змушені працювати за новими стандартами, прийнятими в Європі і світі, адже цього вимагають і час, і обставини, – наголосив Віктор Степанович. – Сподіваюся, багаторічний досвід і досягнення у спортивній сфері допоможуть мені у цьому».

Довідково: Віктор Степанович Мацикур народився 17 січня 1975 року. Проживав від народження в с. Підгороднє, неподалік Тернополя. Закінчив з відзнакою середню школу с. Почапинці Тернопільського району. У 1992-1997 рр. навчався у Тернопільському державному педагогічному інституті (тепер Тернопільському національному педагогічному університеті ім. Гнатюка) і отримав фах «вчитель географії і історії». У 1997-1998 рр. пройшов строкову службу.

Пропрацював педагогом з 1996 до 2004 року в навчальних закладах (ЗОШ 1-2 ст. с. Прошова, ВПТУ №1 м. Тернополя, Технічному коледжі ТДТУ). Викладав різні навчальні дисципліни: у школі-весь курс шкільної історії від стародавніх часів і до новітньої історії України і світу, у ВПТУ – новітню історію та правознавство, у коледжі (ВУЗ 1-3 рівня акредитації) — політологію, соціологію та філософію.

У 2003 році заснував Федерацію бодібілдингу та фітнесу Тернополя. Почав проводити спортивні змагання, фестивалі, показові виступи, публікуватись у пресі, виступати по телебаченню на теми спорту, здорового способі життя.

З 2004 до 2007 року активно виступав як спортсмен, здобувши титули Чемпіона світу з жиму лежачи, віце-чемпіона світу та Європи з фітнесу, віце-чемпіона Європи з жиму лежачи, багаторазового чемпіона та призера Чемпіонатів України з бодібілдингу. Відновив виступи у 2013 році.

У 2004-2007 роках був віце-президентом кількох всеукраїнських федерацій: NABBA Україна, НАББА України, WPO/WPC України. Суддя міжнародної категорії з пауерліфтингу федерації WPO/WPC. Сертифікований персональний тренер федерацією WFF. Атестований боковий суддя Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств.

Вам також може сподобатися