Тиск на бізнес Тернопільщини суттєво послабився?

vybet-iz-biznesa-dopolnitelno-1-mlrd-grnВнаслідок реорганізації Міністерства доходів і зборів України наприкінці вересня офіційно розпочало свою діяльність Головне управління ДФС у Тернопільській області. Після процесу переформатування відомства відбулася і зміна керівництва. Очільником став колишній бізнесмен Ігор Комендат.

У відділі комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області стверджують, що зараз тиск на бізнес суттєво послабився, що проявилось у зменшенні кількості перевірок. З початку цього року проведено 73 планових та 477 позапланових перевірок, що на 132 перевірки суб’єктів господарювання менше, ніж торік. Причому, за твердженням відділу комунікацій, аудитори Головного управління в ході перевірок виявили та зруйнували чимало сумнівних, ризикових операцій, в тому числі використання так званих «податкових ям», боротьба з якими – одне з першочергових завдань. Саме тому одним із аргументів доцільності проведення перевірок є не тиск на сумлінний бізнес, а боротьба з ухиленням від оподаткування і мінімізацією податкових зобов’язань.

– Запевняю, що від корупціонерів та хабарників ми позбавлятимемося негайно. Тим більше, у процесі очищення нам допоможе закон про люстрацію. Кожен відомий нам факт буде ретельно перевірений і у випадку підтвердження будуть застосовані жорсткі заходи до тих, хто ще не зрозумів, що часи свавілля закінчилися. При нагоді також хочу подякувати усім небайдужим, хто прискіпливо стежить за діяльністю новоствореного Головного управління ДФС області і вказує на існуючі проблеми. Переконаний, що разом ми зможемо змінити поведінку держслужбовців та зламати стереотип про корупційну складову у фіскальній службі, який побутує в суспільстві – підкреслив Ігор Комендат.

В. о. начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат звертається до платників податків та представників громадськості, і просить негайно повідомляти про будь-які протиправні дії з боку працівників ДФС області на «телефон довіри», який працює щоденно в цілодобовому режимі за номером 23-63-92, 43-46-38, 098-992-42-82, або ж на електронну скриньку tr.sfs.public@gmail.com.
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися