Зниклу у лісі п’ятирічну Тетянку з Тернополя – знайшли

2Майже 19 годин на Теребовлянщині розшукували п’ятирічну Тетяну Лису. Дівчинка з батьками у суботу, 18 жовтня, пішла до лісу по гриби та заблукала. Батько каже, що донька весь час була поруч, за десять метрів від воза. Проте, коли зібралися їхати уже додому, дівчинки не знайшли.

Спочатку дитину шукали по лісі батьки самостійно, але коли побачили, що Таня не відгукується, викликали міліцію та рятувальників.

За словами Руслана Балика, заступника начальника обласної міліції-начальника міліції громадської безпеки, на пошуки дитини підняли всі наряди, які несли службу в той час на території району. На Теребовлянщину прибув і керівник міліції Василь Облещук.

– Цілу ніч більше трьохсот правоохоронців разом з громадою села шукали по лісі дитину, – розповідає Руслан Балик, – але жодного результату це не дало. Тому вранці начальник обласної міліції Василь Облещук наказав підняти весь гарнізон Тернопільської міліції для того, щоб продовжити пошуки.

Не залишилися осторонь і місцеві мешканці села. Більше чотирьохсот односельців допомагали родині шукати дитину. Запропонували свою допомогу також сільські голови сусідніх селищ.

За словами Марії Сушко, голови Могильницької сільради, родина Лисих багатодітна. У ній виховується четверо дітей і незабаром з’явиться ще одна. Дівчинка на свій п’ятирічний вік активна, досить розвинута, мислить по дорослому. Ми вірили, що вона собі раду дасть навіть в таких складних умовах.

Найшла дівчинку Софія Тернопільська. Вона вранці вийшла оглянути господарку і побачила біля поля дитину.

– Я її привела додому. Вона була перелякана і не дуже хотіла розмовляити. Я малу нагодувала, переодягнула, почала з нею розмовляти. Таня розповіла, що йшла лісом, спала на травичці і замерзла в ніжки.

Тетяна розповідає, що страшно не було. Спала вона на росі і чекала, що її знайдуть тато з мамою. На запитання, чи піде знову до лісу, відповіла – ТАК.

Голова сільради Марія Сушко вдячна усім, хто допомагав у пошуках дитини.
– Величезне спасибі правоохоронцям, рятувальникам, жителям нашого та сусідніх сіл , сільським головам, які постійно були на зв’язку і допомагали чим могли. Я хочу подякувати і тим людям, які її знайшли, обігріли та нагодували.

 

Вам також може сподобатися