На Тернопіллі очікується погіршення погодних умов: зниження температури, снігопади та пориви вітру

3d4417dea4b5985d283b0a7dfa9861de_XLУ найближчі дні на Тернопіллі очікується погіршення погодних умов: зниження температури, снігопади та пориви вітру.

Співробітники ДАІ наголошують, саме в перші снігопади збільшується ризик виникнення аварійних ситуацій та скоєння дорожньо-транспортних пригод.

– Слід пам’ятати, що керування транспортом на дорозі, вкритій шаром снігу, в умовах ожеледиці вимагає від водіїв особливих навичок і вміння, а також відповідної підготовки транспортного засобу, – йдеться у повідомленні управління ДАІ у Тернопільській області.

Необхідних заходів безпеки в даних погодних умовах, повинні дотримуватися й пішоходи, наголошують у Державтоінспекції. Слід пам’ятати, що гальмівний шлях транспортного засобу значно збільшується на дорозі вкритій снігом і не завжди водій зможе вчасно зупинити автомобіль.

Тож працівники ДАІ звертаються до водіїв: за можливості не вирушайте у далекі поїздки, якщо ж є така необхідність, будьте особливо уважними, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість, рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями, обов’язково надавайте перевагу в русі автомобілям оперативних служб (каретам швидкої допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони тощо).

Вам також може сподобатися