Підприємства-переможці конкурсу «100 кращих товарів України» презентували свою продукцію

dsc_6277Виставка-презентація підприємств-переможців Всеукраїнського  конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» у 2014 році відбулася 22 жовтня у Тернопільській облдержадміністрації.

Зразки своєї продукції представили переможці – ТОВ «Тервікнопласт», ТОВ «Інтеграл», ТОВ «Стандартпарк»,ТОВ ПВФ «Електросвіт», ПрАТ «Тернопільський молокозавод», ФОП Копачівська І.В. – та  лауреати конкурсу –  ТОВ «Бучацький сирзавод» та ПП «Консалтингова компанія «Капітал».

Оцінили продукцію місцевих виробників голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк та його заступник Леонід Бицюра.

Довідково: ТОВ «Тервікнопласт» під торговою маркою «Вікнар’off» працює на ринку з 2005 року і займається виготовленням металопластикових конструкцій. Сьогодні підприєство це один з найбільших виробників ПВХ конструкцій в Україні. Завод площею 12 тис.кв.м. у місті Тернополі виготовляє в місяць понад 50000 металопластикових конструкцій будь-якого типу: вікна, балконні двері, вхідні двері, балконні скління, конструкції складної конфігурації. Для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали найбільш відомих європейських виробників – профілі Aluplast (Німеччина),Viknaroff (Україна), фурнітура FUHR, Siegenia-Aubi (Німеччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Британія) тощо. Виготовляються конструкції на високопрофесійному німецькому та австрійському обладнанні.

ТОВ «Інтеграл»  працює на ринку з 1995 року. Електроживильні установки, які виробляє компанія, забезпечують безперебійну роботу зв язку у Верховній раді України, силових структурах, підрозділах Збройних сил України, компаній мобільного зв`язку. Єдине в Україні підприємство, яке випускає антени для радіозв`язку.

ТОВ «Стандарт-Парк»  (торгова марка STANDARTPARK) – це вітчизняний виробник і  постачальник компонентів систем поверхневого дренажу та водовідведення. В асортименті – водовідвідні системи з різних матеріалів, георешітки, газонні та декоративні решітки, системи очищення взуття, ревізійні люки та дренажні труби. Підприємтво є лідером на ринку вітчизняних виробників професійних систем поверхневого водовідведення та облаштування територій. На його базі проводяться навчальні семінари та тренінги за участю лідерів будівельної галузі та проектних інститутів, дилерів і продавців торгових оргнанізацій. 12-річна присутність компанії на вітчизняному ринку – найкращий показник довіри задоволених клієнтів.

ТОВ ПВФ «Електросвіт» – український виробник світильників для промислових підприємств, громадських будівель, зовнішнього освітлення міст і населених пунктів, а також для застосування в області світлокультури рослин.  У роботі використовує сучасні енергозберігаючі технології, інноваційність інженерних рішень, індивідуальні підходи до проектів, адаптація виробів для нестандартних умов застосування, комплексні налаштування систем освітлення. Товариство з обмеженою відповідальністю «Проектно-виробнича фірма «Електросвіт» заснована 6 жовтня 2003 року. Підприємство є 3-разовим переможцем конкурсу «100 кращих товарів України» на Всеукраїнському рівні та лідером вмробництва тепличних світильників в Україні.
Вся продукція підприємства сертифікована в Україні, Росії, Білорусії, Казахстані. Інноваційність продукції та інженерних рішень ТОВ ПВФ «Електросвіт» підтверджується патентами України і Росії на корисні моделі, товарні знаки та промислові зразки.

ПрАТ «Тернопільський молокозавод» – це молочні продукти коротких термінів зберігання стабільно високої якості. Торгова марка «Молокія», опираючись на досвід роботи і сучасні технології, нині представляє на ринку молочні продукти високої якості з максимальним збереженням цінних природних властивостей молока без шкідливих домішок.

У 2005 році на підприємстві розпочато масштабну реконструкцію, третій етап якої завершиться до 2017 року.
Щоб забезпечити щоденну доставку в регіони, відкрито перші філії у Львові, Івано-Франківську, Рівному та Стрию, зараз підприємство має 12 власних торгівельних представництв у західних областях та у місті Київ, планується також відкриття представництв в інших регіонах. ПрАТ “Тернопільський молокозавод” працює без дистриб’юторів та посередників, аби контролювати усі етапи – від фермерського господарства до доставки продукції. У 2014 році вперше в Україні на потужностях ПрАТ “Тернопільський молокозавод” запроваджено німецьку технологію “Fresh milk” (“Свіже молоко”), яка завдяки низькотемпературній обробці молока, дозволяє максимально зберегти його корисні властивості.

ФОП Копачівська І.В., таксі «Джокер» здійснює пасажирські та вантажні перевезення за готівковий та безготівкових розрахунок. Комфорт, прийнятні ціни і висока якість обслуговування – це три складові першокласного сервісу. Замовляти таксі можна 24 години на добу.

ПП «Консалтингова компанія «Капітал» офіційно зареєстроване в 2005 році. Основним видом діяльності є консультування з питань комерційної діяльності й керування. В процесі діяльності розширено напрямки діяльності, зокрема: бізнес-планування, інвестиційний консалтинг, кредитний брокеридж, діяльність у сфері права.

ТОВ «Бучацький сирзавод» – сучасне підприємство з переробки молочної сировини, зокрема виробництва сирів, яке займає передові позиції серед молокопереробних підприємств Західної України і високі позиції в молочній галузі на загальноукраїнському рівні.
Продукція Бучацького сирзаводу налічує понад 15 видів і виробляється з екологічно чистої сировини з використанням натуральних компонентів та культур молочнокислих бактерій.

Вам також може сподобатися