В зоні АТО загинув ще один боєць з Тернопільщини?

den_jalobi2_14125764758634-річний житель Збаражчини Тарас Михальський, який був добровольцем у 24-й механізованій бригаді, загинув 19 жовтня під час прориву біля села Трьохізбенка Слов’яносербського району. Тіло героя у Збараж ще не доставили, тому там ще сподіваються, що чоловік – живий…

Як розповів голова Збаразької райдержадміністрації Юрій Горайський, бійці 24-а механізованої бригади 19 жовтня стримали прорив російських бійців на нашу сторону.

– Офіційне підтвердження, документи про смерть бійця є, – каже  Юрій Горайський. – Є свідчення хлопців, які з ним воювали. Проте тіло поки не привезли. Тому поки я не побачу вже тіло, доти не буду впевнений, що він загинув… У так ситуаціях завжди є ймовірність 10%, що боєць – живий.

Як повідомив координатор Збаразького штабу національного спротиву Володимир Голоднюк, тіло бійця ще на окупованій сепаратистами території. У Тараса залишилась жінка, яка разом з рідними чоловіка вірить у те, що він живий.

Кілька місяців тому Володимир Голоднюк у Штабі нацспротиву екіпірував двох добровольців, які збирались на Схід. Якраз цього бійця козацької статури екіпірують на цьому відео.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися