Внесено зміни до бюджету міста Тернополя

family-budget-359640-big-(article-picture2)На черговій сесії міської ради було розглянуто понад 200 господарських питань, серед яких внесено зміни до бюджету міста. Також прийнято ряд питань, що стосуються земельного законодавства, серед яких 68 – закріплення земельних ділянок за житловими будинками, 22 – продовження діючих договорів оренди, 21 – внесення змін до існуючих договорів, 16 – закріплення земельних ділянок під гаражами, 6 – виставлено на продаж через відкритий аукціон та 55 для обслуговування нерухомого майна.

«Оскільки з 1 квітня набув чинності новий податковий кодекс і збільшено розмір плати за користування землею окремим категоріям споживачів, серед яких ОСББ, на цій сесії ми передали 12 земельних ділянок їм у власність, – розповідає Сергій Надал. – Адже за новим кодексом їм збільшили плату у 33 рази, тому єдиний вихід із цієї ситуації – передати землю у власність».

На сесії також було внесено ряд змін до бюджету міста на 2014 рік за рахунок внутрішніх ресурсів та економії коштів.

«Виділено 50 тисяч гривень на видачу безкоштовних рецептів, адже уряд перестав фінансувати цю статтю видатків. Тому ми повинні підтримати тернополян, які потребують лікування, – додає Сергій Надал. – Також 99 тисяч гривень виділили на закупівлю техніки, обладнання для учасників АТО, 1 млн. 494 тисяч гривень – на ремонт даху у дитсадку №6, відкриття груп, встановлення камер зовнішнього відеоспостереження та тривожних кнопок, на будівництво нового спортивного дитячого майданчика біля школи №30 у Пронятині та ремонт даху Галицького коледжу».

Профінансували ще цього року сферу охорони здоров’я. Зокрема, виділено 150 тисяч на ремонт у двох палатах у дитячій інфекційній лікарні, 98 тисяч для ремонту системи опалення у лікарні №3 та понад 200 тисяч гривень на придбання пральних машинок, які забезпечать пральні послуги усім медичним закладам міста.

Вам також може сподобатися