Виконувати бойові завдання в зону АТО вирушили десять оперативників Тернопільщини

MVS_3283Десять співробітників оперативного блоку Тернопільського обласного управління внутрішніх справ поїхали  сьогодні  на схід України для несення служби. П’ять працівників підрозділу УБОЗ і п’ять працівників карного розшуку поміняють своїх колег, які знаходяться в зоні проведення АТО, – каже начальник обласної міліції Василь Облещук.

– Я б хотів відмітити, що наші працівники міліції, які забезпечують правопорядок на сході України, з честю та гідністю вистояли в тих нелегких умовах і забезпечили правопорядок під час виборчого процесу, а також на тих блок-постах, які відведені для нас міністерством. Це Попасна і Щастя.

Сьогодні в зоні АТО знаходиться 156 працівників тернопільської міліції. Готуються правоохоронці і до наступної великої ротації, яка запланована на 15 листопада. Тоді на схід планують відправити 120 працівників міліції

Василь Облещук стверджує, що всі працівники міліції, які виїжджають в зону проведення антитерористичної операції, забезпечені теплим одягом, взуттям і  харчуванням. Допомагають правоохоронцям постійно меценати, волонтери та пересічні громадяни. Головний міліціонер краю дякує усім за допомогу та підтримку.

MVS_3280

 

Вам також може сподобатися