На Тернопільщині люструють понад 250 працівників прокуратури

1543Автоматичному звільненню серед прокурорів, відповідно до Закону України «Про очищення влади», у Тернопільській області підлягала тільки одна особа. Так, 23 жовтня із займаної посади звільнили першого заступника прокурора області Василя Шаравару. У Тернопільській обласній прокуратурі він працював із квітня 2014 року. До цього часу більше року був заступником прокурора у Хмельницькій області, щоправда з цієї посади звільнився за власним бажанням у квітні 2013 року.

Гулич Юрій, прокурор- Тих, хто потрапляє автоматично під дію закону у перші 10 днів, у нас вже немає, – повідомив прокурор Тернопільської області Юрій Гулкевич. –  Далі ми працюємо до того моменту, поки нас не перевірять, і по кожному не складуть висновок. Суб’єктами перевірки є всі працівники прокуратури області. У нас є 258 оперативних працівників, відповідно, всі вони будуть перевірені, і за наслідками перевірки будуть прийматися рішення про можливість працювати чи ні. Буде перевірка майнового стану, хто які дії вчиняв. Графік перевірок складає Міністерство юстиції.

З лютого 2010 року до лютого 2014 року, як зазначив Юрій Гулкевич, в області крім першого заступника, якого вже звільнили, було ще вісім осіб, які в то й чи інший період займали посади прокурора та його заступників. На даний час вони в органах прокуратури не працюють: хто звільнився з виходом на пенсію, хто з інших причин. На думку прокурора області ці особи теж мали би бути внесені у реєстр Мінюсту, що перешкодило б у подальшому їхньому працевлаштуванню у державних органах.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися