На молокозаводі ліквідовували витік аміаку

3330 жовтня 2014 року на території ПрАТ «Тернопільський молокозавод», під керівництвом технічного директора Леоніда Шишковського, проведено спеціальне об’єктове тренування.

Безпосередньо до ліквідації умовної аварії на хімічно-небезпечному об’єкті, спричиненої витоком аміаку, залучались об’єктові формування цивільного захисту заводу, підрозділи аварійно-рятувальної частини та частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління, Тернопільський РЕМ. Під час тренувань проводилось оповіщення персоналу заводу, проведено розвідку та рятування потерпілого.

Спостерігачем на тренуваннях був заступник начальника відділу організації заходів цивільного захисту Управління ДСНС України у Тернопільській області Ганич С.О., який надавав учасникам тренування методичну та практичну допомогу.

В ході тренувань досягнуто злагодженості в роботі керівного складу формувань, робітників, службовців та персоналу складу в цілому при виконанні заходів по реагуванню на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

За підсумками проведення тренувань встановлено, що керівництво та персонал ПрАТ «Тернопільський молокозавод», органи управління Тернопільської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту та підрозділи спеціалізованих служб цивільного захисту є готовими до виконання завдань з ліквідації аварії на хімічно-небезпечному об’єкті, згідно функціонального призначення.

34

Вам також може сподобатися