У Тернополі діє група підтримки для жінок після пологів

mama_online-urok Група підтримки для жінок після пологів діє у Тернопільському обласному клінічному перинатальному центрі «Мати і дитина».

– Якщо жінка, яка нещодавно народила, відчуває, що в неї щось негаразд, ніхто її не розуміє, постійно плаче, вона може записатися у групу психологічної підтримки, – каже перинатальний психолог Алла Тимчак. – На наших заняттях ми використовуємо піскову та арт-терапію, проговорюємо ситуації.

Проблеми, з якими звертаються молоді мами, можуть бути найрізноманітнішими, каже психолог.

Це можуть бути сімейні негаразди чи труднощі на роботі. Наприклад, жінка може бути стурбована, що не встигне зробити кар’єру, бо дитина забирає її час, –  зазначає Алла Тимчак. – У групі ми даємо можливість цю проблему зрозуміти і побачити, як можна і дитину виховувати, і професійно розвиватися. В групі це краще видно, адже крім порад психолога є ще і зворотній зв’язок від всієї групи.

Психолог працює з жінкою індивідуально, а потім включає її у групу, зазначає фахівець. Групова взаємодія, за словами психолога, – це дуже велика сила. За її допомогою породілля усвідомлює, що і як можна змінити у своєму житті, аби адаптуватися до змін.

Записатися у групу підтримки можна в практичного психолога, яка працює щодня із 11 до 12 години у кабінеті №11 на першому поверсі обласного перинатального центру, що на Замковій, 10. Також жінки можуть звертатися за індивідуальними консультаціями.

Телефон для запису 0-97-572-98-77.
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися