Через бажання отримати вдалі фото могли поплатитись життям

mast_1Всесвітні флешмоби штовхають молодих людей на необдумані кроки. Ризикуючи життям вони йдуть на все, аби отримати бажаний результат та екстримальні відчуття.
Серед таких любителів екстриму стали юні тернополянини. Два юнака вирішили підкорити радіотелевізійну станцію (с. Лозова) висота якої сягає 252 м. Затьмарені жагою до підкорення висоти, хлопці забули, що дана телевежа знаходиться ще й під великою напругою і через необачну поведінку вони за лічені хвилини могли б розпрощатись із життям.
Вберегти юнаків від необдуманих кроків вдалось правоохоронцям, адже даний об’єкт знаходився під охороною Управління Державної служби охорони при УМВС України в Тернопільській області.
Вечером, від оператора головного пульту спостереження Управління ДСО до наряду спецпідрозділу груп затримання надійшло повідомлення, що на телевізійній вежі спрацювала тривожна сигналізація. Прибувши на місце виклику, наряд міліції виявив на вежі 17-ти і 18-ти літніх молодиків. Неочікуваному візиту правоохоронців хлопці були не раді, адже їм не вдалося реалізувати задумане, до якого вони ретельно підготувались. Про це свідчив вміст їх сумок, де були продукти харчування і теплий одяг.
Вечір розваг для хлопців закінчився у Тернопільському районному відділі міліції, так як в їх діях наявні ознаки «дрібного хуліганства» – стаття 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вам також може сподобатися