За замах на вбивство 69-річний житель Тернопільщини отримав 7 років в’язниці

14757c0ccf_97217Через дерева, що ростуть на межі двох обійсть, пенсіонер ледь не позбавив життя 39-річного сусіда. Районний суд визнав пенсіонера винним у замаху на вбивство й засудив до 7 років позбавлення волі. Апеляційний суд залишив вироку без змін.

Події цієї кримінальної історії розгорталися у листопаді минулого року в селі Старий Тараж Кременецького району. Між сусідами давно був конфлікт через дерева, які росли на межі двох земельних ділянок. Пенсіонер доводив, що це його власність, і навіть близько не підпускав нікого до деревини.

Та 39-річний сусід вирішив обрізати гілля, що розкинулося аж на його подвір’я. Взяв електропилку і став до праці. За це й отримав від пенсіонера обухом сокири по голові.

З відкритою черепно-мозковою травмою, переломом кісток черепа, забійною травмою головного мозку у важкому стані потерпілого забрали до реанімаційного відділення обласної лікарні. Завдяки вчасно наданій медичній допомозі потерпілий вижив.

Нещодавно крапку у сусідських війнах поставив суд. За замах на життя людини пенсіонера засуджено до семи років позбавлення волі.

Вам також може сподобатися