Державтоінспектори Тернопільщини поділилися своєю кров’ю заради порятунку інших

DSC_0256«Здай кров – врятуй життя». Державтоінспектори Тернопільщини приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції. Вона стартувала в Україні в рамках тижня безпеки дорожнього руху. За словами заступника начальника обласного управління ДАІ Олега Турлая, здавати кров заради порятунку життя, стало доброю традицією серед працівників державтоінспекції краю. У середу, 12 листопада, до доброї справи приєдналося 20 інспекторів області.

– Працівники ДАІ першими прибувають на дорожньо-транспортні пригоди і вони як ніхто знають, як необхідна кров для порятунку пораненого при отриманні тілесних ушкоджень під час аварії. Також наші працівники несуть службу для забезпечення безпеки дорожнього руху на сході держави, в зоні проведення антитерористичної операції, і розуміють, що кров, яка буде здана, врятує не одне життя поранених бійців.

Кров завжди була і залишається цінною сировиною. Одна її здача може врятувати два життя, – стверджує головний лікар обласного центру служби крові Петро Лучанко. Він каже, що такі благодійні акції вкрай необхідні, як в нашій області, так і в Україні.

– На сьогоднішній день – це вже п’ятий або шостий раз, коли працівники міліції прийшли добровільно здавати кров, щоб в майбутньому її використали при потребі, як для їхніх працівників, так і для інших.

Петро Лучанко сподівається, що мешканці Тернопільщини інтенсивніше здаватимуть кров для працівників міліції, а також для людей, які її так потребують. В обласному центрі служби впевнені, що у разі необхідності зібрана кров врятує комусь життя.

DSC_0266

DSC_0262

Вам також може сподобатися