Навчальні заклади Тернополя продовжують збір коштів та речей для учасників АТО

251Маскувальна сітка, теплий одяг, каремати, спальні мішки, медикаменти та інші необхідні речі зібрали школярі та педагогічні колективи у Тернополі з 27 по 31 жовтня. Загалом, за ці декілька днів у штаб Самооборони вони передали речей на суму 32 тисячі гривень.

Учні та педагогічний колектив школи №24 зібрали та передали засоби гігієни, каремати та теплий одяг на суму 1500 грн., а також на території школи провели акцію «Поділись теплом з бійцем АТО», на виручені кошти з якої придбано теплий одяг та черевики на суму 10 тисяч гривень. У той час учні школи №19,21,8,9,4 зібрали засоби гігієни, продукти харчування, одяг, медикаменти та сплели маскувальну сітку на суму 14 тисяч гривень. А дошкільні навчальні заклади проводять «Солодкі ярмарки», кошти вручені з яких ідуть для підтримки учасників АТО.

До слова, тернопільські навчальні заклади не вперше проводять збір речей та коштів для допомоги учасникам АТО. У період з 20 по 24 жовтня ними зібрано та передано допомогу бійцям у сумі понад 18 тисяч гривень, а на початку навчального семестру – у сумі 63 тисячі 601 грн.

Вам також може сподобатися