Муніципальна поліція перевірила готовність ЖЕКів до прибирання міста взимку

c05cd1af971a32e02866f1f6a7abdcf8На доручення міського голови Сергія Надала представники муніципальної поліції здійснили ряд профілактичних заходів із балансоутримувачами міських територій щодо належного виконанням ними своїх обов’язків у зимовий період. Зокрема, бесіди щодо відповідного прибирання територій Тернополя проведені із керівниками ЖЕКів та здійснено перевірку на наявність на кожному підприємстві необхідних сумішей для прибирання місцевості.

За словами начальника муніципальної поліції Сергія Волкова, представники муніципальної поліції будуть реагувати на заяви тернополян щодо якості прибирання територій ЖЕКами, здійснювати об’їзд територій, а за неналежне виконання обов’язків відповідальність буде нести керівництво ЖЕКів за ст.152 «Кодексу України про адміністративні правопорушення», яким передбачено штраф від 750 до 1340 грн.

Зазначимо, що згідно правил благоустрою прибирання міських територій в осінньо-зимовий період здійснюється два рази, зокрема ранкове до 8.00 год. та денне – після 14.00год.; роботи з прибирання льоду та снігу спершу розпочинається з очищення магістральних вулиць, тротуарів, пішохідних переходів, підходів до під’їздів; заборонено скидати сніг та розколений лід на проїзну частину вулиці; ЖЕКи зобов’язані забезпечити очищення покрівель від снігу та бурульок, щоб запобігти травмуванню пішоходів.

Вам також може сподобатися