Олег Сиротюк достроково склав повноваження

dsc_2976Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк достроково склав повноваження. Про це рішення він повідомив представникам ЗМІ під час брифінгу, який відбувся 12 листопада.

«Сьогодні оприлюднили офіційні результати виборів, відповідно йдуть перемовини про формування нової коаліції. Фракції ВО «Свобода» у Верховній Раді восьмого скликання не буде. Тому відповідальність за ситуацію в державі і за формування вертикалі виконавчої гілки влади повинні нести ті фракції, які будуть формувати коаліцію в умовах парламентсько-президентської республіки. Відповідно ВО «Свобода» прийняло рішення про складення повноважень нашими представниками, які є в уряді, а також головами районних та обласних державних адміністрацій» – зазначив керівник області.

Крім Олега Сиротюка відповідні заяви на Тернопільщині підписали голови ще семи районних державних адміністрацій, які є представниками ВО «Свобода», а саме Шумської, Ланівецької, Борщівської, Бучацької, Тернопілської, Козівської та Підгаєцької.

«Відповідно до нашого рішення, ми складаємо повноваження і вважаємо, що це аболютно правильний крок, тому, що в теперішніх умовах новостворена коаліція має брати на себе відповідальність за майбутнє країни», – зазначив Олег Сиротюк.

Вам також може сподобатися