Заступник міського голови немає відповідної освіти та підготовки

indexСуд задоволив позов прокурора Чортківського району про повторний розгляд на сесії міської ради подання про скасування рішення сесії, який призначено на посаду одного із заступників міського голови.
Встановлено, що 31 січня 2014 року сесією Чортківської міської ради прийнято рішення про призначення на посаду одного із заступників міського голови в порушення вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», а саме – без проведення спеціальної перевірки наданих кандидатом на посаду відомостей.
Крім того, чиновник не надав письмової згоди на проведення зазначеної перевірки, а тому питання про призначення його на посаду не повинно було розглядатися.
Також посадовця призначено на посаду в порушення Закону України «Про державну службу», а саме – без відповідної освіти та підготовки.
Як наслідок, прокурор Чортківського району вніс подання органу місцевого самоврядування з вимогою скасувати вказане рішення сесії. Проте, депутати на черговій сесії міської ради відхилили подання прокурора.
З врахуванням наведеного, прокурор району звернувся до суду з позовом про визнання незаконним та скасування зазначеного рішення сесії міської ради.
Тернопільський окружний адміністративний суд задоволив позов прокурора.

Вам також може сподобатися