Очолити МОЗ цілком може випускниця Підволочиської школи

7_141587562324Як стало відомо, в новому уряді остаточної погодженої кандидатури на пост міністра охорони здоров’я досі немає. Саме тому, поки “під питанням” троє людей на цю посаду.

Отож, перша в цьому списку – Ольга Богомолець, втім, як повідомляє видання LB.ua, швидше за все, вона знову ж таки відмовиться від цієї посади. Натомість. серед претендентів фігурує і Володимир Курпіта, лікар-інфекціоніст з освіти, а нині – громадський діяч з пристойними зв’язками за кордоном. З 2014 року він обіймає посаду голови Держслужби з питань протидії ВІЛ / СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням.

Очолити МОЗ цілком може і новообраний народний депутат від партії «Самопоміч» Ганна Гопко, яка може сісти в крісло віце-прем’єр-міністра з гуманітарних питань. Не виключено, що вона теж буде розглядатися як кандидатура на пост глави медичного відомства. Відомо, що перший номер у списку “Самопомочі” тривалий час жила на Тернопільщині, де в 1999-му році з відзнакою закінчила Підволочиську школу №2. По її завершенні вступила в Львівський національний університет ім. І. Франка на спеціальність “Журналістика”. Звідти й почалась її громадська і журналістська діяльність.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися