Сотня тернопільських правоохоронців змінила своїх колег на сході

MVS_4699Близько сотні працівників міліції краю поїхали в зону проведення антитерористичної операції. Вони відбули на схід держави, щоб змінити колег, які майже півтора місяці несли службу у Луганській і Донецькій областях.

– Основні завдання, які будемо виконувати – несення служби на блок-постах , недопущення на нашу територію сепаратистів, а також інших ворожих елементів, – каже начальник управління громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області Борис Брик.

За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника УМВС України в Тернопільській області Олександра Богомола, особовий склад управління внутрішніх справ для несення служби в зоні АТО забезпечений усіма необхідними речами. У цьому тернополяни завдячують як державі та міській владі, так і волонтерам й усім небайдужим мешканцям краю.

– Немає жодного бійця, який би не мав теплого одягу. Також вони повністю забезпечені продуктами харчування, – запевнив Олександр Миколайович.

Поблагословив бійців перед довгою та небезпечною дорогою архієпископ Тернопільський, Кременецький, Бучацький УПЦ Київського патріархату Владика Нестор.

– Сьогодні захищати цілісність держави їдуть наші земляки. Ці воїни заради нашого з вами майбутнього готові віддати своє здоров’я, а, можливо, і життя. Їхня справа є справді священою, благородною, адже вони захищають наш український народ, нашу українську державу.

Зі сльозами на очах та з побажаннями швидкого повернення додому цілими та неушкодженими проводжали бійців їхні рідні.

– Наш обов’язок чекати і підтримувати своїх чоловіків, хоч як би це не було важко, – каже дружина одного з правоохоронців Світлана Тхорик. – А віра і молитви допоможуть їм щасливо повернутися додому.

MVS_4714

Вам також може сподобатися