Функціональні сучасні ліжка чи візки-трансформери постраждалим в АТО може надати “Самопоміч”

vlcsnap-2014-11-18-17h56m25s78Постраждалі чи поранені на війні, які потребують функціональних сучасних ліжок чи візків-трансформерів, можуть звертатися в Тернопільську громадську організацію “Самопоміч”. Її офіс знаходиться на вулиці Руській, 52. Гуманітарну допомогу передали безкоштовно французькі благодійники. “Самопоміч” допомогла перевезти її в Україну.

Благодійники з Франції за підтримки Тернопільського обласного відділення міжнародного центру впровадження програм “ЮНЕСКО” передали в Україну близько 10 тонн гуманітарної допомоги – сучасні функціональні ліжка, візки, милиці, ходуни та інше обладнання. В транспортуванні допомогла Тернопільська громадська організаця “Самопоміч”. 10 ліжок передали Тернопільській дитячій лікарні. Подібну допомогу отримали також харківський та львівський військові госпіталі. Ще декілька ліжок залишили для постраждалих бійців.

– До мене звернувся сотник майдану, наш земляк з Мишкович – зараз боєць “Айдару”. Він повідомив, що його товариш важко поранений і виписується з львівського шпиталю і йому потрібне для подальшого лікування таке ліжко. Тому ми з Андрієм, порадившись, залишили кілька таких ліжок. Користуючись нагодою, хочемо звернутися через Вас: хто постраждав під час АТО чи поранений, і потребує таких ліжок чи візків, просимо звертатися в “Самопоміч”, в офіс на вулиці Руській, – говорить представник Тернопільської ГО “Самопоміч”, директор центру ЮНЕСКО в Тернопільській області Віталій Семенюк.

– Зараз стартує акція “Подарунок солдату від Святого Миколая”. Всім, хто має пропозиції, ідеї – просимо звертатися в офіс нашого об’єднання – Руська,52 – другий поверх. Думаю, що ми всі спільно зможемо покращити життя тернополян, – каже керівник Тернопільської міської ГО “Самопоміч” Андрій Грицишин.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися