Зі Сходу повернулися тернопільські нацгвардійці

222Після майже двомісячного перебування в зоні АТО додому приїхали тридцять бійців резервного батальйону Національної гвардії України, що дислокується у Тернополі. Усі вони з честю та гідністю виконали свій службовий обов’язок та повернулися у повному складі.
– Основне, що ви повернулися додому без втрат, живими та неушкодженими, – звернувся до гвардійців командир батальйону Віктор Шершун. – Я вдячний вам за мужність, відвагу і героїзм, які ви проявили в нелегких умовах, перебуваючи на службі в зоні ведення бойових дій.
На Сході України військослужбовці Нацгвардії перебували 50 діб. Вони несли службу  на блок-постах, охороняли громадський порядок, патрулювали населенні пункти, допомагали місцевим жителям.
Командир батальйону нагородив кожного бійця грамотою за сумлінне виконання службових обов’язків,  дехто отримав позачергове військове звання.
Рідні та близькі з квітами та палкими обіймами зустрічали своїх захисників. Як зізнаються, майже два місяці жили у тривозі, було важко, але основне, що їхні батьки, чоловіки, сини, брати повернулися додому живими.
Вадим Басистюк, заступник командира роти з виховної роботи Національної гвардії України, який повернувся зі Сходу вдячний усім за підтримку.
– Хочу подякувати усім, хто нас чекав, молився за нас, підтримував, – каже військовослужбовець. – Вдячний волонтерам, які допомагали нам з екіпіруванням,  продуктами, теплими речами.
Наразі бійці отримали відпустку, під час якої зможуть відпочити, побути з близькими та рідними. Після чого повернуться у військову частину для подальшого несення служби.

Вам також може сподобатися