Про замінування ВАТ «Обленерго» повідомив абонент з Луганщини

e09dБлизько дванадцятої години на телефон диспетчерської служби акціонерного товариства «Обленерго» надійшло повідомлення про замінування адміністративної будівлі, що за адресою вулиця Енергетична, 2. Диспетчер підприємства  попередив про анонімний дзвінок управління Служби безпеки України в області, а вже звідти повідомлення надійшло до чергової частини міського відділу внутрішніх справ.
Правоохоронці разом з іншими екстреними службами виїхали на місце події. З приміщення ВАТ «Обленерго» було евакуйовано майже двісті співробітників, а чотириповерхову будівлю ретельно оглянули працівники вибухо-технічної служби НДЕКЦ .
На щастя, повідомлення виявилося неправдивим.
Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 259 ККУ (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). Правоохоронці також проводять оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи, яка повідомила про замінування.
За попередньою інформацією, особа, що повідомила про закладення вибухового пристрою на момент здійснення дзвінка перебувала в районі Ісакіївського водосховища, що на Луганщині.
До слова, сьогодні це вже другий подібний випадок. Напередодні невідома особа повідомляла про замінування приміщенні центрального відділення  «Укрпошти»,  що по вулиці Чорновола. Інформація теж не підтвердилася.

Вам також може сподобатися