Дев’ятий міжнародний фестиваль «Jazz Bez» пройде з 11 по 14 грудня у Тернополі!

jazУ Тернополі уже вдев’яте відбудеться міжнародний джазовий фестиваль «JazzBez». Міжнародним цей фестиваль називається тому, що джазові концерти відбуваються практично одночасно у різних містах Польщі та України. Не залишається осторонь цієї світової культурної події й Тернопіль, адже тут «JazzBez» пройде з 11 по 14 грудня.
– Фестиваль «JazzBez» ми проводимо у Тернополі дев’ятий раз, наступного року святкуватимемо перший ювілей. За ці 9 років ми побачили, що у нашому місті та області є багато поціновувачів джазу, яким подобається формат фестивалю та атмосфера, яка панує на концертах, – розповідає директор тернопільського фестивалю Олег Макогін. – Саме бажання тернопільських слухачів слухати якісний джаз змушує кожного року запрошувати у Тернопіль лише найкращих виконавців, які наша публіка слухає із задоволенням.
Не винятком щодо якості запрошених гуртів стане й цьогорічний тернопільський фестиваль, який пройде з 11 по 14 грудня. Перші три дні (з 11 по 13 грудня) концерти відбудуться о 19.00 год. у Драмтеатрі, а останній день – 16.30 год. у Катедрі.
На тернополян чекають концерти відомої джазової виконавиці Мар’яни Садовської та одного з кращих джазових контрабасистів Марка Токара; концерт піаніста, шоумена та лауреата премії Artists International Володимира Зайцева із США у супроводі симфонічного оркестру Тернопільської філармонії. Також у Тернопіль їдуть польські джазові колективи «Shofar» та «FUTUREthno», а у Катедрі виступить гурт «ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ». Живий звук!
До речі, концерт у Катедральному соборі організовано спеціально для усіх, хто допомагає учасникам АТО. Саме тому запрошують організатори усіх волонтерів у неділю, 14 грудня о 16.30 год. на виступ гурту «ΕΣΧΑΤΟΦΟΝIΑ». Вхід на цей захід безкоштовний!
Квитки на концерти у рамках фестивалю «Jazz Bez» можна придбати у приміщенні Драмтеатру та бару «Коза».
Деталі тут http://vk.com/jazzbezternopil2014 або https://www.facebook.com/jazzbez.ternopil

Вам також може сподобатися