Тернопільських волонтерів обстріляли з “Градів”

86870Група волонтерів з Тернопільської області, яка постійно курсує в найнебезпечніші точки на Донбасі, потрапила під обстріл з “Градів” в місті Дебальцеве. На щастя, ніхто з хлопців не постраждав.

Під час вогненної атаки вони допомагали медикам рятувати поранених і контужених українських бійців.”Нас уже давно називають” смертниками “, – розповідає” Сегодня “волонтер Руслан Савончак, -” Раніше я займався приватним бізнесом, але з травня цього року постійно їжджу в зону бойових дій доставляти допомогу нашим військовим. Загалом там ми провели не менш ста днів. Під обстріл потрапляємо постійно. Але ми відвідуємо виключно “гарячі точки”: Чорнухине, Троїцьке, Гранітне, навіть відвідували Луганський аеропорт, тил об’їжджаємо стороною “.

Цього разу в Дебальцеве їхали три волонтера на вантажівці. “Ми тільки приїхали в блок” С “і близько 15,30. Почався обстріл. Ми допомогли трьох контужених віднести в” швидку “, вони не могли навіть говорити. Одному хлопцеві відірвало руку, то медсестра йому наклала на рану бинта майже з кулак. У справу пішов нашатир, хлопчик чотири рази відключався, поки не дали укол страшно було дивитися, як його рука тримається “на волосині” Коли стріляють “Гради” -… дуже страшно. Якщо ти стоїш, біля бліндажа, то у тебе залишається не більш двох секунд , щоб ти туди добіг а якщо далеко, то краще впасти і “зрівнятися з землею”, -. каже волонтер.

Один раз, за словами волонтера, при виїзді з “точки”, біля них розірвалася мінометна міна. “А два тижні тому на моїх очах вбило солдата. – Я тільки збирався виїхати у напрямку ростовської траси Але, Слава Богу, нас поки бережуть вищі сили”, – розповідає Руслан.Зараз волонтери – жителі села Остап’є Тернопільській області, повертаються зі сходу додому. Після цього обстрілу, в машині вилетіли шибки, а потім, прямо в полі, полетіла коробка передач. Вони пробують відремонтувати транспорт, доїхати додому і будуть збиратися на схід знову.

Джерело: tenews.te.ua

Вам також може сподобатися