Кримінальні провадження у “Ніч гніву” не згоріли

sud-250x188Тему, пов’язану зі знищенням ряду резонансних кримінальних проваджень під час так званої «Ночі гніву» у Тернополі уже неодноразово піднімали журналісти. Представники мас-медіа занепокоєні, що документи могли згоріти.

Зокрема, про це йшлося у нещодавніх статтях «Які справи про діяння Сергія Надала певно згоріли у Ніч Гніву» та «В Надала обкрадали навіть дітей».

В першому інформаційному повідомленні йдеться про кримінальне провадження № …4710, від 27.12.2012 р. на основі звернення депутата обласної ради щодо зловживань під час благоустрою бул. Данила Галицького. В другому – про кримінальне провадження № …1960 від 18.05.2013 р. щодо зловживань посадовців під час проведення тендера на закупівлю молокопродуктів.

Відповідно до фактів даних публікацій, як і за попередніми, керівництво міліції провело перевірку. Вставнолено, що матеріали по даних кримінальних провадженнях не були знищені, усі документи збережені.

Співробітники слідчого відділу провели повне та об’єктивне розслідування обох справ. Були опитані свідки, вилучалась бухгалтерська документація. Також проведено ряд перевірок із залученням спеціалістів Державної фінансової інспекції у Тернопільській області.

У результаті проведених слідчих дій кримінальні провадження закрито на підставі п.2ч.1. ст. 284 КПК України.

Вам також може сподобатися