Міліціонери вивели на чисту воду юнака, який жив за рахунок бабусі

011201Не сподівалася 84-річна жителька одного із сіл Бережанського району, що на схилі років буде потерпати від злодійства свого онука. 18-річний хлопець замість допомагати та піклуватися про бабусю, вирішив пожити за її рахунок.

Із заявою про крадіжку до співробітників Бережанського райвідділу міліції звернулася 84-річна пенсіонерка. Жінка розповіла, що її внук викрав вночі з горища будинку сім мішків пшениці. За словами потерпілої, юнак не вперше вчиняє протиправне. Раніше крав у неї гроші. Але старенька мовчала, соромилася вчинків свого непутящого родича, думала схаменеться. Терпець бабусі увірвався, коли горе-онук виніс зерно, яке пенсіонерка отримала за паї.

Міліціонери розшукали внука потерпілої. Свою провину хлопець не заперечував. Як з’ясувалося, юнак  ніде не працював, перебивався випадковими підробітками. Коли грошей на життя не вистачало, крав пенсію у старенької бабусі. Молодик наївно вважав, що його дії залишаться безкарними. Та родинні відносини не звільняють від кримінальної відповідальності.

Проти хлопця відкрито кримінальне провадження. Окрім статті 185 ККУ – крадіжка, підозрюваному висунуто обвинувачення за частиною  другою статті 186 – грабіж. Як з’ясувалося, юнак також пограбував випадкового перехожого – відібрав у нього мобільний телефон. Правоохоронці вилучили у підозрюваного чужий засіб зв’язку.  Триває досудове розслідування.

Вам також може сподобатися