Депутати виділили 135 тисяч гривень на ремонт палат у дитячій інфекційній лікарні

1410182498_ltymub7_1Депутати Тернопільської міської ради на 53 сесії внесли ряд змін до бюджету міста, зокрема додатково виділили 135 тисяч гривень на ремонт палат у інфекційному відділенні Тернопільської міської дитячої лікарні. За словами начальника відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Ростислава Левчука, цього року у даному відділенні уже були відремонтовані чотири палати, а виділені на цій сесії кошти дадуть змогу відремонтувати ще додаткові приміщення.

Зазначимо, що цього року у Тернополі проводили ремонтні роботи також у іншій медичній установі – у інфекційному відділенні комунальної лікарні швидкої допомоги. Загалом на проведення капітального ремонту на третьому та частині четвертого поверхів витратили з місцевого бюджету 700 тисяч гривень, хоч для усіх робіт у цій лікарні необхідно близько 8 мільйонів гривень.

«На базі інфекційного відділення комунальної лікарні швидкої допомоги ми плануємо створити єдину спеціалізовану інфекційну лікарню для дорослих та дітей, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Адже Тернопільська область єдина, яка немає інфекційної лікарні і, щоб її обладнати, згідно проектно-кошторисної документації, необхідно 8 мільйонів гривень. Міська рада самостійно не може виділити таку суму з місцевого бюджету, тому цього року ми провели ряд першочергових робіт на 700 тисяч гривень. Також ми направили наприкінці жовтня звернення до обласної ради та уряду допомогти у фінансуванні цього проекту, адже заклад приймає пацієнтів не лише з міста, а й області».

Вам також може сподобатися