В одному із тернопільських дитсадків через недогляд няні діти отримали опіки

7026Вчора близько обіду в обласну дитячу лікарню швидка доставила двох шестирічних хлопчиків із опіками 1 та 2 ступенів. Коли з’ясувалося, що травми малюки отримали в дитячому садку, лікарі негайно повідомили про випадок правоохоронців.

Міліціонери встановили, що нещастя трапилося через недбальство няні. На біду, як кажуть, багато не треба. 49-річна жінка на підвіконні в кімнаті, де гралися діти, увімкнула електрочайник й відволіклася на інші справи. Тим часом хтось із малюків випадково зачепив провід. Посудина перевернулася, й окріп із неї вилився на двох хлопчаків, що були поруч.

Працівники дитсадка негайно викликали швидку та повідомили про нещастя батьків травмованих дітей.

В одного з хлопчиків медики діагностували опіки шиї та спини, зараз він у реанімації. Іншого – госпіталізували у хірургічне відділення з попеченими передпліччям і кистю. Життю дітей нічого не загрожує, однак, у них попереду тривале лікування.

Інформацію про подію міліціонери внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією частини 1 статті 137 Кримінального кодексу України – невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров’ю потерпілого. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років.

Вам також може сподобатися