У Тернополі зросла кількість туристів на 30 відсотків

tergidropark32 грудня відбулася прес-конференція начальника управління стратегічного розвитку Тернопільської міської ради Юрія Дейнеки, під час якої він розповів про основні напрацювання галузі.

«За останні роки Тернопіль позиціонує себе як місто фестивалів, тому не дивно, що сьогодні значно зросла кількість туристів. Так, якщо у 2011 році місто відвідало приблизно 58 тисяч туристів, то на кінець 2013 року їх було уже 72 тисячі, – розповів Юрій Дейнека».

Щодо міжнародного співробітництва, то Тернопіль співпрацює з рядом польських міст, іспанським містом Мурсія, грузинським містом Батумі, а також планує підписати угоду партнерства з містами Чехії та Литви.

«Варто зазначити, що нещодавно у Тернополі перебувала делегація з іспанського міста Мурсія, яка підготувала декілька вагомих ділових пропозицій, – зауважив Юрій Дейнека. – Було запропоновано зробити Тернопіль логістичним центром розміщення овочів та фруктів з Іспанії, крім того, делегація висловила зацікавленість у поставках зернової продукції з Тернопільщини та відновленні роботи тернопільського м’ясокомбінату».

Вам також може сподобатися