Де у Тернополі будуть продавати новорічні ялинки?

23Перелік майданчиків, де будуть продавати хвойні деревця до різдвяно-новорічних свят затвердили на виконкомі міської ради 3 грудня. Усього їх буде майже два десятки, розташовані вони в різних районах міста, часто поблизу магазинів.

– Торгівлю ялинками здійснюватимуть на 15 Квітня біля будинку №23, на бульварі Симона Петлюри навпроти «Сільпо», на Київській біля Будинку побуту, на проспекті Злуки біля будинку №1, на площі Героїв Євромайдану, на вулиці Максима Кривоноса біля «Сільпо», на Гетьмана Мазепи на майданчику біля будинку №2, на перехресті вулиць Миру – Дружби, на Карпенка біля магазину «Берегиня», на Степана Будного біля «Барвінку», на генерала Шухевича навпроти будинку №24, на проспекті Степана Бандери біля магазину «Орбіта», на Малишка біля будинку №1, на Слівенській біля магазину «Прогрес», на Бродівській на площадці біля верхнього тунелю, на Шептицького на території прилеглій до КП «Матеріально-технічного забезпечення», на  Живова біля будинку №2 та біля ТЦ «Орнава» – повідомив зз Богдан Ясеновський, начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів.

На бульварі Тараса Шевченка для святкової торгівлі встановлять 10 дерев’яних будиночків, які торік стояли біля ялинки на майдані Волі. Там можна буде купити різноманітні сувеніри, традиційні новорічні дрібнички, іграшки для малечі тощо.

Вам також може сподобатися