У Тернополі відкрили новий сучасний спортивний клуб

DSC_71224 грудня у приміщенні загальноосвітньої школи Тернополя № 21 відкрили новий сучасний спортивний клуб. Дане приміщення тривалий час не використовувалося, тому взявся ремонтувати його місцевий підприємець, який зробив капітальний ремонт та встановив нове обладнання. За словами міського голови Сергія Надала, такий зал є чудовим прикладом соціального партнерства між бізнесом та владою міста.

«Сьогодні у загальноосвітніх школах Тернополя є багато приміщень, які не використовуються через відсутність належного обладнання та ремонту, – розповідає Сергій Надал. – З метою залучення якнайбільше дітей до спорту, у нас була ідея пропонувати підприємцям брати такі приміщення у оренду та облаштовувати там спортивні зали. Підприємці відгукнулися на такий варіант співпраці, вклали власні кошти у приміщення, де взагалі не було ремонту, та придбали нові якісні тренажери».

У новому спортивному клубі безкоштовно зможуть займатися діти віком від 7 до 12 років, для всіх інших вартість заняття становитиме від 6 до 8 гривень.

«Розвиток спорту є одним із пріоритетів у нашій роботі, – додає Сергій Надал. – Ми вважаємо, що сьогодні варто залучати більшу кількість дітей до занять фізичною культурою, адже Тернопіль має багато професійних досягнень у спорті і ми надіємося, що у перспективі їх стане ще більше»

Вам також може сподобатися