Міліціонери вилучили у 20-річного кременчанина набої та марихуану

76753Дивні й кримінальні  у 20-річного кременчанина вподобання. То набої в хаті зберігав, то за гаражем марихуану ховав. Проте ще банальніші  пояснення, звідки все це у нього.
Кременецькі правоохоронці, реалізуючи оперативну інформацію, провели, згідно рішення суду, огляд помешкання та господарських будівель, що належать двадцятирічному жителю райцентру. Підозри міліціонерів підтвердилися знахідками недозволених для зберігання предметів. Зокрема, в житловому помешканні оперативники знайшли шістдесят набоїв для дрібнокаліберної зброї та автомата Калашникова.  А за гаражем –  триста грамів висушених рослин марихуани.
Що зберігати все це – поза законом, кременчанин, мабуть, добре усвідомлював, бо і набої, і наркотична сировина були заховані подалі від зайвих речей.
На запитання правоохоронців звідки це у нього, молодик відповів банально: набої знайшов на вулиці, а марихуани нарвав на пустирі. Та якими б не були пояснення, кримінальної відповідальності молодикові не уникнути. За незаконне зберігання наркотичних речовин та боєприпасів щодо кременчанина відкрито кримінальне провадження.

Вам також може сподобатися