За перші тижні роботи на платформі «Відкрите місто» уже залишили більше 62 звернень

opencityТри тижні працює в Тернополі платформа «Відкрите місто». Тернополяни продовжують залишати свої звернення до комунальних служб про проблеми, які є в місті.

Зокрема, зараз на розгляді уже 62 звернення тернополян. З них 34 закритих, 15 в роботі і 13 тих, які ще не взялись виконувати.

Загалом на порталі зареєструвалось близько 314 жителів Тернопільщини.

Також зареєстровано 39 організацій. Це структурні підрозділи тернопільської міської ради, комунальні підприємства. Окрім того додали і лікувальні заклади та ЖЕКи.

Нагадаємо, що платформа «Відкрите місто» вже успішно працює у восьми містах України.

Як працює система «Відкрите місто»?

1. Для повідомлення про виявлену проблему чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото та/або відео файли (за наявності) та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.

2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.

3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація  вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу (один місяць), відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.

n3

n2

Вам також може сподобатися