Житель Збаражчини постане перед судом за використання підробленого документа про освіту

4dipl_0Прокуратурою Збаразького району скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя Збаразького району розпочатого за ч.4 ст.358 КК України (використання завідомо підробленого документа).
Досудовим розслідуванням встановлено, що житель одного із сіл Збаразького району, перебуваючи в Києві у 2010 році, придбав «по оголошенню» диплом про вищу освіту на своє ім’я. Диплом Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство» коштував чоловіку 8000 гривень.
Житель Збаражчини намагався використати цей підроблений диплом про вищу освіту при оформленні на роботу та призначенні на посаду головного спеціаліста відділення офіцерів запасу і кадрів військового комісаріату у липні 2014 році. Проте спецперевірка, проведена правоохоронцями щодо кандидата на вакантну посаду встановила, що чоловік не здобував юридичну освіту у столичному вузі а поданий ним «диплом» не відповідає державному зразку. За намагання скористатись фальшивим дипломом особа нестиме кримінальну відповідальність.

Вам також може сподобатися