У Тернополі з’явилась “швейна сотня”

_315У Тернополі учні одного із місцевих училищ після навчання шиють українським солдатам маскувальні костюми. Заради бійців на передовій вони залишаються після занять і навіть попросили перенести канікули. За зразок для пошиття масхалатів волонтерки взяли фінську модель часів російсько-фінської війни.

Допомагати фронту дівчата зголосилися самі. Себе вони називають “швейною сотнею”. На виготовлення одного маскувального костюму потрібно близько чотирьох годин. На втому юні кравчині не скаржаться, адже головна мета швейної сотні – аби в державі був мир.

Ініціативу цю підтримують усі учні, але якщо так найбільше хто долучився то понад триста учнів навчального закладу брали участь у виготовленні цих виробів,
— розповів директор училища.

Для бійців на передовій учениці училища від початку навчального року пошили кілька сотень пар білизни, теплі підштаники. Зимові маскхалати і зимову захисну сітку почали виготовляти на прохання волонтерів. У багатьох дівчат, які навчаються в училищі, на фронті є родичі та знайомі.

Результати своєї роботи дівчата передають волонтерам, які доправлять усе на Схід. Маскувальні халати та сітки від швейної сотні планують відвезти у Дебальцеве.

Джерело:  Телеканал новин “24”

Вам також може сподобатися