Скільки тернопільські школярі повинні платити за проїзд у маршрутках?

23Жителька Тернополя пані Ірина скаржиться на те, що водії маршруток змушують школярів платити за проїзд повну вартість.

– Скажіть буль ласка в якому документі записано, що діти під час канікул повинні платити за проїзд у маршрутках. Наскільки мені відомо – навчальний рік триває з 1 вересня по 30 травня. Я розумію, що власники маршруток почепили оголошення що учнівський діє в період навчання з понеділка- по п’ятницю. В мене дитина їздить в школу мистецтв саме в суботу на навчання, навчання там ще продовжується. Чому вона має платити повну ціну?

У Тернопільській міській раді пояснили ситуацію:

– Рішенням виконавчого комітету від 05.07.2012 р. №1011 надано пільгу на проїзд учням та студентам денної форми навчання, І-ІV рівня акредитації, в автобусах, які працюють в звичайному режимі руху («соціальні») та тролейбусах, для яких передбачена компенсація втрат від пільгових перевезень  з місцевого бюджету. В автобусах, що працюють в режимі маршрутного таксі, згідно чинного законодавства не передбачено жодних пільг на проїзд. Усі пільги які надаються в даному виді транспорту, надаються за власний кошт перевізників. Відповідно до укладених договорів пільги в маршрутних таксі надаються тільки учням загальноосвітніх шкіл в дні навчання, з понеділка по п’ятницю.

Джерело: Тернопільська липа

Вам також може сподобатися