Золотий баранчик з макаронів від дітей Тернопілля (фото)

01 Оригінальні новорічні композиції, ялинки, шопки, дідухи можна було побачити під час виставки-конкурсу “Замість ялинки – зимовий букет”, яка відбулася 16 грудня у обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Сюди привезли більше 200 учнівських робіт зі всіх районів області.

– Це традиційна виставка-конкурс, яка діє у нас вже близько 20 років, – розповідає заступник директора з виховної роботи Надія Сворінь. – Виставка природоохоронна. Її мета – збереження від вирубування ялинок, а також підтримання звичаїв і традицій українського народу.

На виставці багато цікавих новорічних композицій із природніх матеріалів, які можуть замінити ялинку і прикрасити оселю до свят.  Також можна побачити кілька десятків оригінальних дідухів, серед них багато гігантських.

А також є різноманітні різдвяні шопки. В одній з них, приміром, фігурки зроблені у вигляді ляльки-мотанки, і іншій – сплетені зі шнурка, є спечені медові тістечка і оформлені у вигляді колядників.

Також школярі пофантазували і зробили символів Нового 2015 року – баранів та овечок. Тваринок виготовили з соломи, макаронів та горіхів.
– Щороку роботи все кращі і кращі, – зауважує Надія Сворінь.

До слова, серед експонатів вибиратимуть кращі в трьох номінаціях: новорічна композиція, дідух — різдвяний атрибут та український сувенір. Згодом частину робіт можна буде побачити на виставці в Українському Домі “Перемога”, яка триватиме з 24 грудня до 23 січня.

02

03

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися