У Тернополі на концерті патріотичної лірики збирали кошти для бійців ДУК

2221 грудня на Театральному майдані у центрі Тернополя відбувся благодійний концерт місцевих поетів та музикантів, під час якого збирали пожертви для вояків Добровольчого українського корпусу.

На концерті просто неба побував репортер ZIK-Стрім Андрій Орляк.

Благодійний концерт організували активісти тернопільського «Правого сектору», побратими яких зараз беруть участь у складі ДУК в антитерористичній операції на Донбасі. До них долучились місцеві виконавці авторських пісень та поети, погодившись виступити задля збору коштів для вояків.

На майдані поставили кілька наметів та невеличку пічку-грубку, аби відтворити армійську польову атмосферу. Перехожі зупинялися, щоб послухати патріотичні вірші та пісні, скринька для пожертв поступово наповнювалася.

«Ми хочемо не тільки зібрати гроші, але й дати можливість молодим талантам Тернополя розкрити свій потенціал. Проводимо акцію на Театральному майдані, бо тут стоїть головна новорічна ялинка міста і тут завжди багатолюдно. Таким чином хочемо залучити до акції якнайбільше городян і нагадуємо їм про необхідність не шкодувати зусиль для фронту і перемоги», — повідомив лідер «Правого сектору» в Тернопільській області Василь Лабайчук.

«У мене кілька друзів на Сході, котрі воюють у складі ДУК та в інших батальйонах. От і прийшов, щоб підтримати збір коштів для бійців. Я розумію, що люди зараз у скруті через той курс долара, але ж це питання державної цілісності, стояти осторонь неможливо», — зауважив один з учасників концерту, тернопільській бард Микола Шпаговський.

Джерело: ZIK

Вам також може сподобатися