Чемпіонка світу Лілія Проць запрошує дітей у зимову школу

01Від тепер батьки тернопільських школярів можуть не переживати, де пропадають їхні діти під час зимових канікул. Адже у місті триває робота зимової дитячої школи “Дивосвіт”, яка літом так гарно зарекомендувала себе.

Її ідейним натхненником є чемпіонка світу і просто чудова людина Лілія Проць. А допомагає їй втілити ідеї в реальність  відомий тернопільський бізнесмен Віталій Мариновський. Школа діє на базі РК «Максим», директором якої є пан Віталій. Адже там дітки перебувають у теплому і затишному приміщенні. Також саме там їх смачно годують. А ще є можливість подивитись мультфільми, показати різноманітне відео та фотографії.

40 дітей, більшість яких була у літній дитячій школі «Дивосвіт», вже вчаться у першій зміні, яка стартувала  ще 8 грудня (закінчиться 19 грудня).  Заняття проводяться з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00 год.

За словами Лілії Проць, у перший день старші діти писали листи воїнам в АТО, а менші робили козаченят в техніці орігамі для дітей, які проживають на території АТО.

Впродовж своєрідного навчання тернопільські школярі мали змогу відвідати Музей народної іграшки, побачити колекцію машинок Тараса Демкури, цікавого взнати про Тернопільський академічний драматичний театр ім.Т.Г.Шевченко, пограти у настільні та рухливі ігри та відвідати заняття у Школі народних ремесел. А у приміщенні Пласту спільно з МГО «Файна мандри» навчитися азам скелелазіння.

В один із днів працівники Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення провели заняття по формуванню здорового способу життя і розказали діткам про корисні та шкідливі продукти.

Новинкою зимової школи стали заняття «День країни», де діти взнали цікаві факти про різні країни. Зокрема, «мандрували» Польщею, Норвегією, Іспанією, Швецією, Італією.

–         Не забувають про нас і народні майстрині. Так менші діти робили ангелика у техніці «Квілінг», а старші виготовляли брошку зі стрічок у техніці «Канзаші», – розповідає  Лілія.

А з 22 по 31 грудня стартує ІІ зміна. Тому хто хоче, щоб їхні діти проводили канікули з користю, звертайтесь до керівника школи Лілії Проць по телефону 097 312 76 60, 050 90 90 773

Джерело: Погляд

Вам також може сподобатися